П`ятниця, 16.11.2018, 01:08
Вітаю Вас, Гість
Головна » Файли » Корисні поради

ЩАСТЯ - ЦЕ ШЛЯХ
21.02.2012, 08:26

Ми переконуємо себе, що життя стане кращим, коли ми одружимося, народимо дитину, потім другу. Та потім ми засмучуємося, що наші діти ще маленькі, і чекаємо, що стане краще, коли вони підростуть. Потім ми хвилюємося через те, що вони стали підлітками і нам треба якось справлятися з ними. Без сумніву, ми станемо щасливішими, коли вони виростуть зі своїх «…надцяти» років.

   Ми кажемо про себе, що наше життя стане кращим, коли матимемо ліпший автомобіль, коли візьмемо відпустку, коли, зрештою, вийдемо на пенсію.

   Істина в тому, що немає кращого часу для щастя, ніж  тепер. Якщо не тепер, то коли? Твоє життя завжди буде повне виклику. Краще прийняти все, як є, і вирішити бути щасливими, незважаючи ні на що.

Довго здавалося, що життя тільки ось-ось почнеться. Справжнє життя! Але завжди виникала якась перешкода, якесь суворе випробування: робота, яку потрібно доробити; час, який потрібно присвятити; рахунок, який потрібно оплатити. А ось потім заживемо… Нарешті я зрозумів, що всі ці перешкоди й були життям. Це розуміння допомогло мені побачити, що немає дороги до щастя. Дорога – це і є щастя. Тому насолоджуйся кожною миттю. Не варто чекати закінчення школи, початку навчання, чекати, коли витратиш 10 доларів, коли буде робота, чекати до одруження, до вечора п'ятниці, до недільного ранку, чекати нової машини, повної виплати за закладними, весни, літа, осені, зими, першого чи п'ятнадцятого числа, коли твою пісню прокрутять по радіо, коли помреш… перш ніж вирішиш бути щасливим… Щастя – це шлях, а не пункт призначення. Немає іншого часу для того, щоби бути щасливим, крім зараз! Живи й насолоджуйся цією миттю.

Ми переконуємо себе, що наше життя стане кращим, коли ми закінчимо навчання, отримаємо фінансову незалежність, здобудемо кар'єру, коли ми одружимося, народимо дитину, потім іще одну. Потім ми бачимо, що наші діти ще маленькі, і чекаємо, що все стане кращим, коли вони підростуть. Згодом ми переживаємо, що вони стали підлітками, і нам треба якось давати з ними раду, з усіма тими труднощами перехідного віку. Ми переконуємо себе, що, без сумніву, станемо щасливішими, коли вони виростуть зі своїх «надцяти» років. Ми кажемо собі, що наше життя стане кращим, коли наша сімейна половина закінчить свої справи, коли в нас буде красива машина, коли візьмемо відпустку, коли вийдемо на пенсію… Але істина в тому, що для нас не буде кращого часу, щоб бути щасливим, як зараз. Якщо не зараз, то коли?

Твоє життя завжди буде сповнене подіями, тривогами. Краще сприйняти все як є, і вирішити бути щасливим, незважаючи ні на що... Дуже довгий час нам здавалося, що життя от-от розпочнеться. Справжнє життя. Але завжди виникала якась перепона по дорозі, випробування, яке потрібно пройти, робота, яку треба зробити, час, який треба комусь присвятити, рахунок, який треба оплатити. От зробимо це, переживемо, а тоді і заживемо.

Щастя – це і є дорога. Тому насолоджуйся кожною миттю. Досить чекати закінчення школи, початку навчання, чекати, коли втратиш 10 доларів, заробиш 10 доларів, коли буде робота, до весілля, до вечора п'ятниці, до ранку неділі, чекати нової машини, до зарплати, до весни, до літа, до першого чи п'ятнадцятого числа, коли твою пісню прокрутять по радіо, коли помреш, коли народишся знову… перш, ніж вирішиш бути щасливим. Щастя – це дорога, а не пункт призначення. Немає другого часу для того, щоб бути щасливим, окрім як зараз. Живи і насолоджуйся кожною миттю.

А тепер подумай, і дай відповідь на ці запитання:

1. Назви п'ять найбагатших людей на планеті.

2. Назви п'ять останніх «міс світу».

3. Назви п'ять останніх лауреатів Нобелівської премії.

4. Назви п'ять останніх лауреатів кіно премії Оскар.

Важкувато, чи не так?

Аплодисменти стихають!

Призи вкриваються пилом!

Переможців швидко забувають.

А тепер дай відповідь на ці запитання:

1. Назви трьох вчителів, які зробили внесок в твою освіту.

2. Назви трьох друзів, які допомогли тобі у важкі часи.

3. Згадай кількох людей, які викликали в тебе особливі почуття.

4. Назви п'ятьох людей, з якими тобі було приємно проводити час.

Здійсненно? Значно простіше, чи не так? Люди, які щось означають у твоєму житті не в рейтингу «кращих», не мають більше грошей, ніж інші, не виграли найпрестижніших призів… Це ті, хто піклується про тебе, дорожать тобою, ті, хто, незважаючи ні на що, завжди залишаються поруч.

Задумайся про це на мить! Життя таке коротке! А у якому ТИ списку?

 Кажуть, що життя складне...

Насправді все геніальне полягає у простому.

Для щастя потрібно знати лише кілька формул.

Якщо кричиш на когось, готуйся, що на тебе теж кричатимуть, бо ти зробив перший крок до цього.

Якщо ти не хочеш нікому відкритися, то не дивуйся, що колись опинишся у камері власного серця, й не буде ні входу, ні виходу з неї.

Якщо поступаєш так, наче нема нікого,

крім тебе, то настане час, коли ти справді

відчуєш себе дуже самотнім...

Коли ти слухаєш, то не дивуйся, що будуть уважно слухати тебе.

Коли любиш, то просто приречений на те,

щоб тебе любили.

Якщо завжди посміхатимешся життю, воно просто не втримається, щоб не посміхнутися у відповідь.

Коли думаєш про інших, Бог ніколи не забуде про тебе...

   За матеріалами: Господь і я

Категорія: Корисні поради | Додав: Stepan
Переглядів: 2308 | Завантажень: 0 | Коментарі: 2 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]