Неділя, 20.01.2019, 07:25
Вітаю Вас, Гість
Головна » Файли » Корисні поради

ІСТОРІЯ ЛЮДСТВА В ЧОТИРЬОХ СЛОВАХ (притча)
21.02.2012, 09:44
Жив колись один китайський імператор. Він тільки-но зійшов на престол, був молодийі допитливий. Імператор уже знав дуже багато, і йому хотілося знати ще більше, але побачивши, скільки ще книг у бібліотеці палацу, він зрозумів, що не зможе їх прочитати. Одного разу він покликав мудреця і наказав йому написати всю історію людства.
Довго трудився мудрець. Проходили роки і десятиліття й от, нарешті, слуги внесли п'ятсот книг, в яких була описана вся історія людства. Здивувався імператор. Хоча він був уже не молодий - тяга до знань не залишила його. Але він не міг витрачати роки на прочитання цих книг і попросив скоротити оповідання, залишивши тільки найважливіше.
І знову роки трудився мудрець, і в один із днів слуги вкотили до імператора візок з п'ятдесятьма книгами. Імператор уже зовсім постарів. Він розумів, що не встигне прочитати ці книги, і попросив мудреця залишити тільки найголовніше.
Знову мудрець взявся за роботу, і через якийсь час йому вдалося вмістити всю історію людства усього лише в одну книгу, але коли він приніс її - імператор лежав на смертному одрі й був настільки слабкий, що навіть не зміг розкрити її. І тоді імператор попросив виразити усе ще коротше зараз же, поки він не відійшов в інший світ. Мудрець написав на обривку всього лише одну фразу:
ЛЮДИНА НАРОДЖУЄТЬСЯ, СТРАЖДАЄ І ПОМИРАЄ...
Категорія: Корисні поради | Додав: Stepan
Переглядів: 2193 | Завантажень: 0 | Коментарі: 2 | Рейтинг: 5.0/9
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]