Середа, 16.06.2021, 10:59
Вітаю Вас, Гість
На Успення Пречистої Діви Марії
Пресвята Богородице Діво, Царице небесна, вища від Ангелів і Архангелів, чесніша від усього видимого й невидимого світу!
Тобою всі Ангели чудуються, Тебе пророки проповідали, Апостоли прославляли.
Ти - краса святителів, Ти - сила мучеників, Ти - дів чистота і слава, Ти - радість матерів, Ти - для дітей мудрість, Ти - поміч удів і сиріт, слабим здоров’я, в’язням виздоровлення. Ти - для моряків пристань, для тих, що заблукали - дороговказ, для подорожніх -полегша, для працюючих - спокій. Ти - скора заступниця для нещасних, для покривджених - покров і пристанище. Ти - надія безнадійних, Ти - поміч бідних і терплячих, Ти - потіха засмучених, для зненавиджених -любов. Ти - рятуєш грішників і приводиш їх до Бога, Ти - охорона вірних, і заступниця! Через Тебе невидимий Бог стався видимим. Тому просимо Тебе:
Премилосердна і пречудесна Царице небесного Царя!
Ти, що родила нам Царя Христа Бога нашого, будь прославлена й возвеличена небесними силами та всіма земними родами. Ми величаємо Тебе, від усіх Святих святіша, Владичице всіх сотворінь, прекрасна Діво, непорочна Невісто, палато Пресвятого Духа, вогняний престоле невидимого Царя, небесний Кивоте, де містилося Боже Слово, Ісус Христос.
Ми славимо Тебе, Мати всього людського роду!
Ти бездонна пропасте милосердя, Ти незмірима глибино, невимовна тайно, незрозуміле чудо, нерукотворна Церкво Царя всіх віків.
Ти прекрасна квітко душевного раю, що з неї виросло наше спасіння.
Ти чаша небесного Царя, що в Ній Святий Дух зготовив для нас напій невичерпаних ласк.
Ти, почин віри Христової, Ти, нездобута твердиня, Ти, згуба єретиків, Ти меч Божого гніву на нечестивих духів, Ти, перемога в боротьбах, захорона всіх християн та всього світу спасіння.
Я вірю сьогодні з усіма Святими, вірю , що Ти, з тілом і з душею перейшла з цього життя до вічного, щоб там за нас заступатись у Твого Сина. Тому молю Тебе: Царице неба й землі, вислухай нас усіх, що до Тебе молимося, покажи Своє милосердя на нас, усіх Своїх дітях.
Проси Твого Сина, щоб умилосердився і визволив нас від усякого зла. Захорони й мій дім і всіх людей від усякого нещастя, охорони нашу країну від голоду, повені, вогню, пошесті і всякої братньої незгоди.
Захороняй нас Своєю могутньою опікою від усякої неприязні. Благослови, Мати, наші ниви, щоб у свій час видавали добрі плоди і так щоб ми безжурно могли Тебе величати й Тобі служити та вихваляти Твоє милосердя.
Змилосердься, Пресвята Діво Мати Божа, над нами немічними людьми, бо Ти одинока наша надія.
Май завжди в Твоїй пресвятій опіці добрих Своїх дітей, стережи їх, щоб не впали, змилосердься над тими, що впали, підніми їх і приведи до Твого Сина.
Молимо Тебе про тих, що у своєму нерозумі відпали від святої католицької віри: подай їм помічну руку, проси Духа Святого, щоб їх просвітив, щоб вони пізнали правду й вернули назад до святої віри.
Опікуйся старими й знемощілими, молодих направляй на добру дорогу, а малих пильнуй, щоб зростали в Божій ласці, Тобі на славу. Передусім опікуйся святою католицькою Церквою, ділом Твого Сина, дай, щоб Вона скріпилася й розширилася по всьому світі. Спаси й помилуй Святішого Отця нашого, Папу Римського, наших Єпископів і всіх священиків, щоб вони вірно берегли Христове стадо. Зглянься ласкаво й на весь український народ, врятуй його від гріха та отвори йому очі, щоб увесь вернувся назад до єдності з католицькою Церквою і щоб мав на думці лише своє вічне спасіння. Дай, щоб ми всі могли тішитися з Тобою у вічній славі.
Амінь